Sejfy

Sejfy są niezbędne, by zabezpieczyć przed kradzieżą wartościowe przedmioty, dokumenty oraz gotówkę. Modele z naszej oferty są tworzone głównie przez firmę VALBERG, która stosuje nowoczesne technologie produkcji. Technologie te sprawiają, że sejfy VALBERG spełniają oczekiwania zarówno klientów indywidualnych oraz wszelkich instytucji.Sejfy do biur, hoteli i domówOferujemy różne rodzaje sejfów, które można montować w biurach, archiwach, hotelach oraz w domach i mieszkaniach. Dostępne u nas modele są ognioodporne, dzięki czemu zabezpieczają nie tylko przed włamaniami, ale także przed zniszczeniem wartościowych przedmiotów przez pożar.Firma VALBERG, której produkty oferujemy, jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw tworzących zabezpieczenia mechaniczne. Dzięki temu sejfy, które oferujemy, są powszechnie wykorzystywane na terenie całej Warszawy oraz wielu innych dużych miast w Polsce. Wśród modeli, które proponujemy znajdują się sejfy:

 


SejfWśród sejfów, które oferujemy, znajdują się modele wyposażone w zamki elektroniczne, szyfrowe oraz standardowe zamki kluczowe. Dodatkowo zamki zabezpieczone są przed przewierceniem i posiadają system ryglowy. Próba włamania powoduje, że włączona zostaje zintegrowana blokada sejfu, dzięki której wartościowe rzeczy, gotówka lub ważne dokumenty są doskonale chronione. 

Wszystkie modele z naszej oferty są wykonane z wysokogatunkowej stali oraz posiadają otwory montażowe w dnie lub ścianie. Ponadto w sejfach zamontowane są:

 

W modelach sejfów ognioodpornych dodatkowo znajdują się uszczelki na krawędziach drzwi, które chronią przed płomieniami i nie dopuszczają do dostania się ognia do wnętrza sejfu. Uszczelka termiczna jest odporna na temperaturę wysokości kilkuset stopni, a także w pełni zabezpiecza szczelinę pomiędzy drzwiami a korpusem, dzięki czemu sejf i umieszczone w nim przedmioty przetrwają nawet największy pożar. Komfort użytkowania sejfów podnosi natomiast obecność wewnętrznych zawiasów, dających możliwość otwarcia drzwi pod kątem 90 stopni.Sejfy dla gości hotelowych


Warszawa, jak każda stolica, gości wielu przyjezdnych z całego świata, co powoduje potrzebę montowania sejfów w pokojach hotelowych. Sejfy z naszej oferty są wyposażone w możliwość zamontowania elektronicznego zamka z opcją restartowania kodu zabezpieczającego. Dzięki temu każdy gość hotelu może zabezpieczyć wartościowe przedmioty, chowając je w sejfie zabezpieczonym szyfrem, który zna tylko on - kod jest jednorazowy, co sprawia, że nie znają go pracownicy hotelu ani osoby postronne.