Pogotowie zamkowe Warszawa i okolice

Czy często zastanawiałeś się co zrobić w momencie zgubienia kluczy, zepsutego zamku lub włamania do mieszkania? Odpowiedź jest prosta: Skontaktuj się z nami! Pomimo tego, że Warszawa jest dużym miastem, to pogotowie zamkowe ATW Securex wyśle do ciebie fachowca w zaskakująco szybkim czasie. Naszym celem jest pomoc klientom podczas nieprzewidywalnych sytuacji życiowych takich jak: włamania do mieszkań, zgubienie kluczy, awaria zamka w samochodzie czy naprawa i regulacja drzwi. Awaryjne otwieranie zamków traktujemy priorytetowo. Chętnie doradzimy klientom jak efektywnie zabezpieczyć przed złodziejami mieszkanie, firmę czy dom. Pomagamy też klientom mieszkającym w okolicach Warszawy. Nasz Serwis zamków świadczy usługi takie jak:

Dorabianie kluczy Warszawa i okolice

Zajmujemy się dorabianiem zarówno standardowych, jak i nietypowych kluczy do mieszkań. Wykonujemy klucze nacinane, grawerowane i nawiercane wszystkich najpopularniejszych typów (m.in. LOB, GERDA, FANA, KESO, DOM). Dorabiamy klucze do samochodów m.in. marki FORD, OPEL, BMW, FIAT. Służymy pomocą również tym osobom, które potrzebują dorobić klucze o profilu zachodnim, wielozastawkowe lub bramowe. Zarówno dorabianie kluczy, jak i awaryjne otwieranie zamków wykonujemy w sposób szybki i rzetelny. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Dzięki współpracy z dystrybutorami zachodnimi możemy państwu zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy naszym klientom najkorzystniejsze ceny w Warszawie i w okolicach. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mieszkańców tego miasta i pobliskich miejscowości, którzy potrzebują specjalistycznej usługi, jaką jest dorabianie kluczy i otwieranie zamków. Nasze pogotowie zamkowe jest czynne dla państwa przez całą dobę.

Dodatkowo od podstaw wykonujemy lub odwzorowujemy na podstawie rycin klucze do starych mebli, kasetek, sejfów. Dorabiamy również klucze z kodu karty.

Układanie wkładek pod klucz klienta.

Wykonujemy również naprawy zamków i stacyjek samochodowych.

To czego nie zrobi "zwykły" ślusarz zrobi Pogotowie zamkowe ATW Securex.