Drzwi wejściowe antywłamaniowe

Szeroka oferta

drzwi antywłamaniowe warszawaJesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym cenionego na rynku producenta drzwi wejściowych, antywłamaniowych, jakim jest GERDA. W związku z tym, w naszym salonie znajdziesz drzwi wejściowe, drzwi antywłamaniowe zawsze z bieżącej kolekcji, w pełnej gamie wzorów i kolorów. Wybór drzwi do domu, biura czy innego miejsca wymagającego specjalnych zabezpieczeń wiąże się z wyborem modelu drzwi i odpowiedniego zamka, kwestię tę ułatwi rozmowa z fachowcem w naszym salonie. Montowane przez nas drzwi antywłamaniowe otrzymują specjalny certyfikat potwierdzający ich odporność na włamanie. Posiadanie takiego certyfikatu umożliwia uzyskanie zniżki na ubezpieczenie nieruchomości. Warszawa,czyli jej mieszkańcy już od wielu lat z zaufaniem korzystają z szerokiej oferty produktów i usług oferowanych przez nasz salon. 

Montaż drzwi

Do zadań naszych specjalistów należy również właściwy, solidny montaż. Drzwi wejściowe jak i drzwi antywłamaniowe tylko odpowiednio zamontowane będą właściwie służyć przez wiele lat. Montujemy również zamki, klamki i inne akcesoria. Staramy się zamówiony produkt dowieźć pod wskazany adres i zamontować najszybciej, jak to jest możliwe, chyba że klient życzy sobie inaczej. 

Atrakcyjne ceny!

Warszawa to duże miasto a w niej wiele salonów. Jednak dzięki sprzedaży produktów bezpośrednio od producenta tylko u nas ceny są zawsze najbardziej atrakcyjne na rynku - są po prostu najniższe i najkorzystniejsze.

Raty

Zdajemy sobie sprawę, że zakup solidnych drzwi wiąże się ze sporym kosztem. Więc naszym klientom proponujemy zakupy w systemie ratalnym.